یک مسابقه طراحی بازی

برای اونهایی که به طراحی بازی علاقمند هستن، این یک مسابقه طراحی بازی هست که من تازه دیدمش و به نظرم رسید جالبه  که با بقیه هم در میون بذارم (من خودم مسئول این مسابقه نیستم). جایزه نفر اول 250 دلاره و ممکنه تعداد نفرات دیگه ای هم انتخاب بشن که بازیشون به اسم خودشون چاپ بشه (به همراه سهمی از سود چاپ). ماجرا از این قراره که این شرکت قراره خودش یه بازی چاپ کنه به اسم The Lady and the Tiger که بازی کوچکیه و از 14 تا کارت و تعدادی مهره رنگی تشکیل شده. منتها اونها علاقه دارن که غیر از بازی اصلی تعدادی بازی دیگه هم که میشه با همین قطعات بازی کرد رو هم در جعبه بازیشون داشته باشن. بنابراین محدودیت طراحی بازی فقط اینه که باید از همین قطعات استفاده بشه ( یا بخشی از این قطعات). ولی در مورد نوع بازی (یک یا چند نفره، همکاری یا رقابتی، سبک بازی، طول زمان بازی…) هیچ محدودیتی وجود نداره. مهلت ارسال طراحی ها 23 ژانویه است و توضیحات دقیق مربوط به این مسابقه رو میتونید در سایتش بخونید و همونجا هم فایل کارتها رو دانلود کنید.
لینک سایت مسابقه

0
اشتراک‌گذاری
مسعود

4 دیدگاه

 1. mona

  من بخش door cards ها رو متوجه نشدم؟! میشه یه توضیح مختصر بدید؟

  • mona

   یعنی پشت این چهار تا همه با هم متفاوتن یا این چهارتا با هم مشابه و با بقیه متفاوتن؟

   • مسعود

    اگه خودم درست متوجه شده باشم. اون چهارتا کارت با بقیه متفاوتن، تفاوتشون هم با بقیه هم طرح و هم رنگاشون اینه که یک طرح لبه هم دارن.

   • امیرعلی

    با بقیه مفاوتند، پشت این چهارتا کارت، عکس “در” هست ولی پشت بقیه در نیست، تا جایی که فهمیدم پشت بقیه یه چیزیه که مثل هَمَن که با در فرق داره.

ارسال پاسخ