گاهنامه بازیهای چاپی (شماره اول)

بازیهای چاپی بردگیمها و بازیهای کارتی ای هستن که فایلهای ساختشون طوری آماده شده که به راحتی قابل پرینت گرفتن و آماده شدن برای بازی باشن. تصمیم گرفتم یه مجموعه جدید رو شروع کنم و هر بار سه بازی چاپی رو معرفی کنم. اینجا برخلاف نوشته های «راهنمای بازی» قوانین بازی رو به صورت کامل نمینویسم، برای هر بازی فقط توضیح مختصری میذارم و بعد فایلهای قوانین بازی، ساخت بازی، و گاهی سایت مربوط بهش رو میذارم. یادگرفتن بازی از روی قوانین دیگه با خودتونه (احتمال داره که من خودم هم بازی رو هنوز نساخته باشم و قوانین دقیقش رو کاملن نخونده باشم.)

Gunrunners

 

در این بازی که برای 2 تا 4 بازیکن طراحی شده، شما نقش نیرویهای پلیس رو بازی میکنید که در میان قاچاقچی‌های اسلحه نفوذ میکنید تا به موقع بهشون حمله کنید و محموله های اسلحه‌شون رو توقیف کنید. شما در این کار با بقیه بازیکنها که اونها هم تیمهای پلیس دیگه ای هستند رقابت میکنید.

سایت بازی، قوانین بازی، فایل ساخت بازی، و این هم فیلم راهنمای بازی:

 

Windup War

یک بازی برای 3 تا 6 نفر. در این بازی هر بازیکن تیمی از اسباب بازی‌ها داره که باید اونها رو برای نبرد با تیم اسباب بازیهای بقیه بازیکن‌ها برنامه‌ریزی کنه.

سایت بازی، فایل قوانین بازی، فایل ساخت بازی، و این هم فیلم راهنمای بازی:

 

Unreal Estate

 

در این بازی که برای 2 تا 4 بازیکن طراحی شده، بازیکن‌ها دنیای فانتزی خودشون رو با ساختن ساختمونهای مختلف شهر میسازن. انتخاب مناسب ساختمونها و زمانبندی دقیق بازی کردن کارتها برای بدست آوردن بیشترین امتیاز خیلی مهمه.

سایت بازی، قوانین و راهنمای ساخت بازی، و فیلم آموزش بازی:

 

0
اشتراک‌گذاری
مسعود

5 دیدگاه

 1. خیلی ممنون. عالیه.

 2. فرشاد

  آقا این سایت فوق العاده اس!
  همینطوری ادامه بدین

 3. میعاد

  فایل های مربوط به بازی دوم و سوم را لطفا دوباره آپلود کنید
  از سرور پاک شده
  ممنون

ارسال پاسخ