کیفیت تصاویر بازیها و قطعات مورد استفاده در بازیها همیشه در حال پیشرفت بودن. ولی سال گذشته به خصوص اینقدر بازیهای با کیفیت فوق العاده بالا زیاد بودن که دیگه کم کم کیفیت بالا داره به شکل یک استاندارد درمیاد و کیفیت پایین قطعات در یک بازی به راحتی قابل چشم پوشی نیست. طبیعتن رقابت بین شرکتها در این بالا رفتن کیفیت تاثیر داشته، ولی از تاثیر تکنولوژی هم نباید گذشت. چندسال پیش بازیهایی که میخواستن مینیاتور (مجسمه های کوچک) داشته باشن یا باید قیمت رو خیلی بالا میبردن و یا مینیاتورها رو با کیفیت پایین میساختن. ولی بالا رفتن تکنولوژی ساخت این مینیاتورها باعث شده که شاهد بازیهایی با کیفیت مینیاتورهای فوق العاده و در عین حال قیمت مناسب باشیم. خیلی از بازیهای جدید حتی از نظر ظاهر هم میتونن یک اثر هنری زیبا به حساب بیان. این بالا رفتن استاندارد کار منتشرکنندگان بازی رو در سالهای بعد سخت میکنه :). در ادامه تصاویری از گرافیک و قطعات چند بازی رو که سال گذشته منتشر شدن میذارم:

نمونه ای از کارتهای بازی  Ashes: Rise of the Phoenixborn  :

Ashes

 

تصویری از بازی Flick em Up  :

Flickemup2

 

یکی از تصاویر پانورامای بازی T.I.M.E Stories  :

Timestories

 

تصویری از بازی Blood Rage  :

BloodRage

 

تصویر روی جعبه بازی Elysium  :

Elysium

 

 

6 دیدگاه برای “مروری بر دنیای بردگیم در سال ۲۰۱۵ (بخش دوم: رشد گرافیک و قطعات بازیها)”

 1. avatar

  سلام.میشه آموزش بازی go رو قرار بدید.

  1. avatar

   عجب درخواست غیر منتظره ای 🙂
   نمیدونم آموزش این بازی به زبان فارسی وجود داره یا نه. نوشتن یه پست که بازی رو آموزش بده اصلن ساده نیست. ولی بد نیست که به فکر کتابش باشم اگه تو فارسی نباشه :))
   با این حال فکر میکنم میشه بازی رو تا حد خوبی و با سرعت بهتری از طریق ویدئویی آموزش داد. تلاش میکنم وقت بذارم و در یک ویدئو اصول اولیه بازی گو رو آموزش بدم.

 2. avatar

  خسته نباشید.
  از مطالعه ی وبسایتتان لذت بردم
  خوشحال از اینکه دانستم دیوانه های دیگری مثل من در ایران وجود دارند… . 🙂
  موفق و مانا باشید

  هدیه ی ناقابل به بازدیدکنندگان سایت شما:
  بازی قابل پرینت Hive با آموزش قوانین فارسی

  http://bayanbox.ir/download/1782610223166080214/HIVE-BoardGame.rar

  1. avatar

   خوشحالم که از سایت راضی بودید.
   و بسیار ممنون بابت هدیه تون. با اجازتون به زودی به اسم خودتون به صورت یک مطلب در سایت قرارش میدم که بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشه.